Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 512 351 707    +48 504 730 343

FOROPTER AUTOMATYCZNY NIDEK RT 3100

Kategoria: Foroptery

Umożliwia kompaktowe oraz szybkie badanie ostrości widzenia. Prostota automatycznego badania przekłada się na dużą dokładność oraz powtarzalność pomiarów.

Kompleksowość badania zapewnia zaawansowany system komunikacyjny umożliwiający łatwą wymianę danych z takimi urządzeniami jak autorefraktometr i dioptromierz, przenoszenie danych do zewnętrznego komputera oraz wydruk wyników. Foropter posiada wbudowaną drukarkę.

Urządzenie wyposażone jest w przejrzysty kolorowy wyświetlacz dotykowy prezentujący dużą ilość informacji włącznie z optotypami do bliży, jak i wskazówkami dotyczącymi badania. Za pomocą czytelnego menu  każdy obsługujący w prosty i płynny sposób może wybrać odpowiednią tablicę optotypów, posługując się jej oznaczeniem na ekranie dotykowym. Dzięki zastosowaniu pokrętła z wbudowanym przyciskiem wyboru S/C/A  szybko i przy użyciu jednej ręki  można uściślić moc  sferyczną, cylindryczną oraz oś.

Prostota działania foroptera RT-3100 nie tylko ułatwia badanie obsługującemu, ale też zapewnia wygodę dla pacjenta.  Komfort badania podnosi kompaktowa i ergonomiczna budowa głowicy foroptera. 

Szerokie pole widzenia (40st) możliwia  pacjentowi naturalne widzenie. Zamiana soczewek sferycznych, cylindrycznych i pryzmatycznych odbywa się w płynny i szybki sposób dając pacjentowi możliwość porównania widzenia nieskorygowanego ze skorygowanym.

 

 

Zapytaj o produkt