Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 512 351 707    +48 504 730 343

AUTOREFRAKTOMETR NIDEK ARK 730 A

Kategoria: Autorefraktometry

Sprzęt dostępny

Nidek ARK-730a to auto ref/keratometr, który zawiera zarówno refraktometr, jak i keratometr w jednym urządzeniu.

Refraktometr obiektywnie uzyskuje moc sferyczną, moc cylindryczną i oś cylindra dla soczewki, która koryguje wzrok pacjenta w emmetropię.

Nidek ARK-730a mierzy promień krzywizny rogówki, moc refrakcyjną rogówki, moc cylindryczną rogówki i oś cylindra rogówki.

Do tych pomiarów wykorzystywane są słabe promienie podczerwone. Ten przyrząd ma korpus główny i jednostkę pomiarową zintegrowaną na jednej podstawie. Na podstawie znajduje się podpórka pod brodę po stronie pacjenta i drukarka po stronie operatora. Na głównym korpusie znajduje się monitor telewizyjny i joystick, które służą do ustawiania i wykonywania operacji. Jednostka pomiarowa posiada okienko pomiarowe, przez które pacjent patrzy do wykresu i przez które promienie podczerwone promieniują na oko pacjenta.

Dostępny jest również mechanizm automatycznego śledzenia, który automatycznie przesuwa jednostkę pomiarową w górę, w dół, w prawo, w lewo, w przód iw tył, aby śledzić ruch oka, a także funkcja auto-shot, która automatycznie wykonuje pomiary seryjne, gdy instrument staje się prawidłowo ustawiony. centrum.

Nidek dodał ARK-730A, oferując kilka ulepszonych funkcji, do swojej linii automatycznych refraktorów/keratometrów.

ARK-730A zapewnia w pełni automatyczne wyrównanie, śledzenie i ogniskowanie, aby zapewnić wiarygodne i powtarzalne dane do pomiarów refrakcji i keratometrii.

Nidek ARK-730a umożliwia również operatorowi wykonywanie obwodowych pomiarów keratometrycznych, w tym wartości promienia strzałkowego i ekscentryczności, wykorzystywanych w ocenie rogówki przy dopasowywaniu soczewek kontaktowych i ocenie chirurgii refrakcyjnej.

 

Zapytaj o produkt