Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 512 351 707    +48 504 730 343

AUTOKERATOREFRAKTOMETR SEIKO GR 3300 K

Kategoria: Autorefraktometry

SPRZĘT DOSTĘPNY

 

Automatyczny start

Po zrównaniu pozycji i ostrości pomiar jest wykonywany automatycznie w ustalonych odstępach czasu. Następnie, po zmierzeniu obu oczu, wydruk zostanie wydrukowany automatycznie.

Odchylany duży wyświetlacz LCD

W zależności od pozycji operatora, kąt wyświetlacza LCD można dowolnie zmieniać. Dzięki temu dużemu, kolorowemu wyświetlaczowi LCD pomiar można łatwo wykonać, ponieważ informacje pomiarowe są wyświetlane w kolorze i za pomocą ikony.

Pomiar obwodowy rogówki (GR-3500KA i GR-3300K)

Dzięki pomiarowi obwodu rogówki można dokładniej wybrać krzywiznę podstawy soczewki kontaktowej i jej dopasowanie przebiega płynnie.

Pomiar średnicy źrenicy

Jednocześnie na wyświetlaczu LCD pokazywana jest wartość refrakcji oraz średnica źrenicy z krokiem 0,1 mm (minimum 2 mm), która może zostać wydrukowana. Można nim zmierzyć średnicę źrenicy niezbędną dla soczewek kontaktowych Multi Focus, soczewek IOL i tak dalej.

Przyjazna dla użytkownika, szybka drukarka (z automatyczną obcinarką)

Aby wymienić papier, wystarczy go włożyć i zamknąć pokrywę. Jest to bardzo proste i łatwe, ponieważ nie ma potrzeby dokonywania żadnych regulacji.

Prosty zamek

Wystarczy obrócić pokrętło, aby tymczasowo zatrzymać jednostkę główną. Można go bezpiecznie postawić na stole przesuwnym.

Elektryczny podbródek

Podbródek porusza się elektrycznie za pomocą przełącznika znajdującego się przed operatorem.

Zaawansowany tryb IOL

Po przeprojektowaniu całego systemu i wprowadzeniu ulepszeń, nawet zaćma i wszczepiona soczewka IOL mogą być mierzone znacznie częściej niż wcześniej.

Pomiar WNZ

Mierzy dalekie PD i odpowiednio obliczane jest bliskie PD (wybierz odległość roboczą spośród 30, 35, 40, 45 cm). Wynik można również wydrukować jako NPD.

Pomiar małej źrenicy

W porównaniu do poprzedniego modelu mierzy mniejszą źrenicę o średnicy 2,2 mm, co ułatwia pomiar osobom starszym i osobom z długimi brwiami.

  • keratometria
  • kolorowy, uchylny ekran LCD
  • intuicyjne MENU – ikony
  • precyzyjny pomiar
  • drukarka z obcinarką
  • elektryczny podbródek
  • prosta tradycyjna i solidna konstrukcja
  • złącza RS-232
Zapytaj o produkt